Saad Lamjarred deelt nieuwe song "Ghazali"
Het nieuw liedje van Saad Lamjarred is uit. De Marokkaanse zanger heeft de clip van "Ghazali" gisteren op internet gedeeld.
- Marokko
Saad Lamjarred heeft vrijdagavond zijn nieuw liedje "Ghazali" gedeeld. De zanger mocht voor de gelegenheid en na 18 maanden in Frankrijk te hebben doorgebracht, terug naar Marokko.
Slechts twee dagen na de release van het liedje werd de clip al ruim 12 miljoen keer bekeken op YouTube. Zijn problemen met de Franse justitie hebben duidelijk geen invloed gehad op zijn carrière.
De zanger wordt echter in april terug in Frankrijk verwacht voor een medische expertise. De advocaat van de jonge vrouw die Lamjarred van aanranding beschuldigd liet dat eind vorige week weten. Volgens hem riskeert Laura Prioul een nier te verliezen. De rechtbank zal moeten uitmaken of het een gevolg is van de vermeende misbruiken.
In haar klacht stelt de jonge vrouw door Saad Lamjarred "fysiek te zijn aangevallen, geslagen en misbruikt" in een hotel in Parijs. De zanger handelde volgens haar onder invloed van alcohol en drugs.
Lees meer
Het nieuw liedje van Saad Lamjarred is uit. De Marokkaanse zanger heeft de clip van "Ghazali" gisteren op internet gedeeld.
Skizofren heeft een nieuwe parodie gedeeld van Saad Lamjarred’s nieuwste song "Ghazali".
Saad Lamjarred heeft een tweede filmpje gedeeld van de opnames van zijn laatste liedje "Ghazali".
Enkele weken na de release van het succesliedje "Ghazali" heeft Saad Lamjarred een filmpje online gezet van de opnames van de clip.
Saad Lamjarred werkt momenteel aan de opnames van zijn nieuwe clip en koos daarvoor het zuid-Marokkaanse Dakhla.