9 maart 2022 - 16:00 - Economie
De Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair is van plan deze zomer 14 nieuwe routes te openen vanaf haar drie bases in Londen, inclusief een route naar Marokko.
Volgens Air Journal omvat het zomerprogramma van Ryanair 181 routes vanaf de Londense luchthavens Stansted, Gatwick en Luton. Het is het "grootste zomerprogramma ooit" met 14 nieuwe routes "naar spannende bestemmingen in heel Europa, waaronder Napels, Madeira en Stockholm".
De Ierse low-budgetmaatschappij zal van 2 april tot 29 oktober op dinsdag en zaterdag vluchten van Tanger-Ibn Batouta Airport naar Londen Stansted verzorgen, dit in concurrentie met Air Arabia Maroc dat naar Gatwick vliegt. De overige 13 nieuwe routes vertrekken van Londen naar Burgas, Catania, Helsinki, Lublin, Maastricht, Madeira, Menorca, Napels, Orebro, Stockholm, Tampere, Trapani en Växjö.
"Nu alle reisbeperkingen door Covid zijn opgeheven, kunnen Britse burgers en toeristen een welverdiende zomervakantie boeken met de voordeligste Ryanair-tarieven naar een breed scala van strandbestemmingen in Spanje, Portugal en Italië", benadrukt Ryanair in een persbericht.
"Ryanair is de drijvende kracht achter het herstel van Londen na de luchtvaartcrisis en we breiden in geheel Europa uit met nieuwe vliegtuigen en nieuwe routes," aldus Michael O’Leary, chief executive van de Ierse low-budget luchtvaartmaatschappij.
Marokkanen geviseerd: Europa vaardigt massaal uitzettingsbevelen uit
Demonstrant verliest been na confrontaties GenZ212, met helikopter geëvacueerd
Britse ministerie houdt Karen (70) en Brahim (46) al jaren uit elkaar
GenZ212: twee doden bij aanval op gendarmerie in Marokko
Marokko boekt zege op Brazilië op WK, gaar naar achtste finale
GenZ212-protesten escaleren in Marokko: stenen en brandstichting
Recordinstroom euro’s veroorzaakt crisis, onrust bij Marokkaanse banken
Marokko lanceert megaplan: 1,45 miljard dirham voor treinstations
30 dagen: zo dwingt de Marokkaanse fiscus slapende bedrijven tot regularisatie
Marokko vs Turkije: de strijd om de elektrische auto
Ruim 800 Chinese wagens naar Marokko vertrokken via nieuwe zeeroute
Marokkaanse arbeidsmarkt voor kritiek punt
Miljoeneninvestering: Israëlische agroreus wil Marokkaanse avocadoteelt redden
Stellantis haalt Marokkaanse arbeiders naar Servië