13 maart 2012 - 09:38 - Marokko
Russische president Dmitri Medvedev heeft aan koning Mohammed VI gevraagd om Syrië te helpen vrede en stabiliteit te herstellen. Het land wordt geteisterd door sociale onrust sinds februari 2011.
Dmitri Medvedev heeft vrijdag via een afgezant, beroep gedaan op Marokko om actie te ondernemen in overleg met Rusland, om de veiligheid te herstellen in Syrië.
In zijn bericht aan Mohammed VI, overgebracht door de Russische vice-minister van Buitenlandse Zaken Mikhail Bogdanov, zegt Dmitri Medvedev dat Marokko als niet-permanente lid van de VN-Veiligheidsraad, veel te winnen heeft aan een samenwerking met Rusland.
De gewelddadige onderdrukking van opstanden door de Syrische regering heeft al meer dan 8500 levens gekost, volgens het Syrisch Observatorium voor de Mensenrechten (OSDH).
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen