13 juli 2021 - 11:20 - Economie
Op Eindhoven Airport is sinds deze week ook de luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc (RAM) aanwezig. Tijdens de zomervakantie vliegt de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij twee keer per week tussen Eindhoven en Nador.
De bestemming Nador is vooral van belang voor reizigers die familie en vrienden bezoeken in Marokko. Royal Air Maroc wil met deze vluchten dan ook vooral deze doelgroep bedienen, schrijft luchtvaartnieuws.nl. Ook luchtvaartmaatschappij Air Arabia kondigde eerder dit jaar vluchten aan tussen Eindhoven en Nador. Daarnaast is toerisme-professional TUI eveneens actief op deze route.
Lees ook: Royal Air Maroc lanceert 11 nieuwe routes naar Europa
De vluchten van Royal Air Maroc worden uitgevoerd op donderdag en zaterdag met een Airbus A321. Vlucht AT1656 was de eerste die op 8 juli naar Nador vertrok. De luchtvaartmaatschappij zette hiervoor een ingehuurde A321 in, van het bedrijf SmartLynx Airlines.
Sinds het begin van de coronapandemie was bezoek aan familie en vrienden in Marokko niet mogelijk omdat het Marokkaanse luchtruim gesloten was. Marokko opende zijn grenzen op 15 juni weer voor reizigers uit het buitenland.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro