12 april 2015 - 21:10 - Wereld
De gemeente Talayuela in het Spaanse Extremadura heeft twee dagen rouw afgekondigd na het overlijden van een 13-jarig Marokkaans kind. De jongen verdronk afgelopen maandag in een rivier waar hij met zijn vriendjes speelde.
Het lichaam van de jongen werd door duikers uit het water gehaald. De zoektocht naar de jongen was door de Spaanse televisie uitgezonden. Ook getuigenissen van vrienden van de familie en de burgemeester van Talayuela werden getoond.
Burgemeester Raul Miranda heeft aan de media uitgelegd dat de vrienden van het kind hem niet konden redden. Zij waren jonger dan hem en niet sterk genoeg om hem uit het water te krijgen.
De jongen was lid van de lokale jeugdvoetbalclub. Een voetbalwedstrijd gepland op dinsdag werd als gevolg afgelast. De school van de kleine Badr heeft bovendien de vlaggen halfstok gehangen.
Diaspora-boycot ontkracht: Al Hoceima bomvol
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Zwerfdier in Marokko verzorgen? Tot 150.000 dirham boete!
Make-over N16 kustweg in Noord-Marokko bijna klaar (video)
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Algerije voert algemene mobilisatie in: Marokko doelwit?