Kogels gevonden op stortplaats in Meknes
Vuilnismannen hebben vrijdag een honderdtal kogels gevonden op een stortplaats in Meknes. Na de ontdekking stonden alle veiligheidsdiensten op scherp.
17 februari 2016 - 10:50 - Marokko
Wetenschappers van de Mohamed de Eerste universiteit hebben in de regio van Figuig een groot aantal resten en pootafdrukken van dinosaurussen gevonden.
De vondst volgt op jaren zoekwerk volgens een verklaring van het laboratorium van minerale afzettingen, hydrologie en milieu van de universiteit.
Het gaat om zowel beenderen als voetafdrukken van plant- en vleesetende dinosaurussen die in een gebied van meerdere tientallen vierkante meters werden ontdekt.
De fossielen werden in de gemeente Tendrara gevonden dankzij de samenwerking van nomaden. Het laboratorium zet zich nu in om de plaatselijke bevolking bewust te maken van de waarde van deze vondsten.
Lees meer
Vuilnismannen hebben vrijdag een honderdtal kogels gevonden op een stortplaats in Meknes. Na de ontdekking stonden alle veiligheidsdiensten op scherp.
De terreurcel die afgelopen donderdag door de Marokkaanse politiedienst BCIJ werd opgerold plande meerdere aanslagen in het land. De leden wilden vrijdag onder meer een bomauto...
De Koninklijke Gendarmerie heeft in de regio van Ouezzane ruim 5 ton kif in een huisje gevonden.
Alerte medewerkers van een afvalbeheerbedrijf hebben in Tetouan een vijftiental kogels in een vuilbak gevonden volgens Marokkaanse media.
Twee Marokkaanse universiteiten staan in de nieuwe ranglijst van beste universiteiten in de Arabische wereld.