Zoeken

Renault gaat nieuw automodel in Tanger produceren

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De Franse automaker Renault gaat in Tanger een vierde model van het merk Logan gaan produceren.

Volgens l’Economiste zal de Logan Break binnenkort net zoals de Lodgy, de Dokker en de Sandero in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.

De Logan Break werd tot kort geleden in Roemenië geproduceerd. In de fabriek in Pitesti zullen nu enkel nog Duster modellen worden gemaakt.

Renault Tanger gaat voor het einde van het jaar tevens zijn productiecapaciteit verhogen naar 340.000 voertuigen per jaar.

Lees meer

Valeo bouwt fabriek van 50 miljoen in Tanger

De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.

Renault wil record aantal wagens in Marokko produceren

Renault wil dit jaar een record aantal voertuigen in Marokko produceren. De Franse automaker hoopt tegen eind december 340.000 auto’s in het koninkrijk te fabriceren.

Renault verhuist deel Roemeense productie naar Marokko

Goed nieuws voor de fabriek van Renault in Tanger. De Logan MCV die tot nu toe in Roemenië werd geproduceerd, zal heel binnenkort in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.

Dit zijn de meest verkochte auto’s in Marokko

Marokkanen blijven grote fans van Dacia. De modellen van het low-cost automerk zijn ook dit jaar de meest verkochte auto’s in Marokko.

Renault Tanger exporteert 135.000 auto’s in zes maanden

De fabriek van Franse automaker Renault in Tanger is een groot succes. In slechts zes maanden tijd heeft de fabriek ruim 135.000 voertuigen geëxporteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team