9 november 2016 - 18:50 - Economie
Renault wil dit jaar een record aantal voertuigen in Marokko produceren. De Franse automaker hoopt tegen eind december 340.000 auto’s in het koninkrijk te fabriceren.
Sinds het begin van het jaar werden reeds 280.000 auto’s in de fabrieken van Renault in Tanger en Casablanca gemonteerd. Dat stelt Marc Nassif, CEO van Renault Marokko.
De verantwoordelijke vertelde aan l’Economiste dat met 276.000 voertuigen het grootste deel van de productie in Tanger plaatsvindt. In Casablanca zullen dit jaar 70.000 voertuigen worden gemaakt.
Marc Nassif bevestigde tevens dat Renault een vierde model in Tanger wil gaan produceren. De Logan MCV werd tot nu toe in Roemenië gemaakt. De automaker heeft 20 miljoen euro geïnvesteerd om de productie van dit model naar Marokko te verplaatsen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!