2 december 2019 - 16:30 - Marokko
Twee drugsmaffia’s hebben afgelopen woensdag chaos veroorzaakt op de snelweg tussen Kenitra en Larache. De geschrokken weggebruikers hadden geen andere keuze dan aan de kant te gaan staan.
Al Massae bericht dat de twee bendes in conflict waren en elkaar op de snelweg achtervolgden. Het incident was volgens ooggetuigen extreem gewelddadig.
Een verdachte werd door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd. Het zou gaan om een gevangenisbewaker. Zijn medeplichtigen wisten te ontsnappen. Een nationaal arrestatiebevel werd tegen hen uitgevaardigd.
Tijdens hun vlucht lieten de verdachten een auto en een grote hoeveelheid psychotrope pillen achter. De politie heeft de mobiele telefoon van de gearresteerde gevangenisbewaker in beslag genomen voor onderzoek.
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI