Zoeken

Reizigers Nador boos om plotselinge bagageregels Air Arabia

19 juni 2025 - 14:40 - Marokko

©

Reizigers op de luchthaven Al Aroui in Nador stonden onlangs voor een onaangename verrassing. Luchtvaartmaatschappij Air Arabia heeft namelijk haar bagageregels voor handbagage gewijzigd, wat leidde tot veel verwarring en frustratie.

Passagiers mogen nu nog maar 10 kilogram meenemen, verdeeld over twee stuks handbagage, terwijl ze eerder een handkoffer van 10 kilogram én een rugzak konden meenemen. De plotselinge aanpassing zorgde voor veel onvrede onder reizigers. Zij vinden de maatregel onverwacht en oneerlijk.

Lees ook: Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage

Veel gedupeerde reizigers melden dat ze niet vooraf op de hoogte waren van de nieuwe regels. Informatie hierover ontbrak zowel bij de aankoop van hun tickets als tijdens het online boekingsproces. Klanten van Air Arabia ervaren de beperking van 10 kilogram voor twee tassen als zeer onredelijk.

Lees ook: Handbagage jackpot voor Ryanair, Marokkanen dupe

Reizigers dringen er dan ook op aan dat de reisvoorwaarden voortaan duidelijk en vooraf worden gecommuniceerd. Dit is essentieel om verwarring en ongemak op de luchthaven te voorkomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team