Algerijnse journalist uit Marokko gezet
Een journalist van het Algerijns blad Al Watan is maandag door de Marokkaanse autoriteiten het land uitgezet.
8 mei 2017 - 16:30 - Marokko
De politie heeft zaterdag een reconstructie gehouden van de moord op Hassan Shimi. De fotojournalist werd afgelopen woensdag dood aangetroffen in zijn woning in Temara.
Vijf verdachten werden intussen gearresteerd. Dat liet de DGSN de dag na de ontdekking van het lichaam weten. De verdachten werden dankzij DNA-sporen geïdentificeerd.
Bij huiszoekingen bij de twee hoofdverdachten in Sidi Kacem en Meknes werden bovendien persoonlijke spullen van de journalist van persagentschap MAP teruggevonden.
Lees meer
Een journalist van het Algerijns blad Al Watan is maandag door de Marokkaanse autoriteiten het land uitgezet.
Het Openbaar ministerie had de doodstraf geeist tegen de moordenaars van een journalist nabij Rabat. De rechter was iets milder in zijn besluit.
Een Franse imam die in een moskee in Frankrijk werkte is in het Marokkaanse Tanger gearresteerd voor drugshandel.
Een journalist van het Marokkaans persagentschap MAP is woensdagavond dood aangetroffen in zijn woning in Temara.
De politie heeft zondag in Casablanca een reconstructie van de moord op Kamerlid Abdellatif Merdas uitgevoerd.