Politieagent pleegt zelfmoord in kantoor DST Settat
Een politieagent heeft donderdag in Settat zelfmoord gepleegd. De man schoot zichzelf neer met zijn dienstwapen, in de kantoren van de Directie van territoriale veiligheid (DST)
2 september 2013 - 16:04 - Marokko
Een rechter, voorzitter van een strafkamer van het Hof van Beroep van Casablanca, werd zondag aangetroffen in een villa in de badplaats van Sidi Bouzid, nabij El Jadida.
De man schoot zichzelf in het hoofd met een jachtgeweer. De politie heeft een onderzoek naar de zelfmoord gestart.
De redenen voor zijn zelfmoord zijn nog onduidelijk. Verschillende bronnen oordelen dat het een verband heeft met recente disciplinaire maatregelen getroffen tegen een aantal Marokkaanse rechters.
De Hoge Raad voor de Rechtspraak heeft onlangs namelijk de tijdelijke opschorting van negen rechters besloten. Ook werden vier rechters ontslagen wegens wangedrag en vijf anderen op pensioen gestuurd.
Lees meer
Een politieagent heeft donderdag in Settat zelfmoord gepleegd. De man schoot zichzelf neer met zijn dienstwapen, in de kantoren van de Directie van territoriale veiligheid (DST)
Een rechter uit El Jadida werd maandag dood aangetroffen in Casablanca. De man was aangeklaagd voor corruptie en mocht niet meer als rechter werken. Twee weken geleden had hij...
Een soldaat in garnizoen te Ouarzazate heeft enkele dagen geleden zelfmoord gepleegd, omdat hij het geld niet had om een schaap te kopen voor het Offerfeest.
In het Marokkaanse Marrakech heeft een rechter de avond voor het Offerfeest zelfmoord gepleegd. Hij hing zichzelf op in een villa die hij in een chique wijk liet bouwen.
Een Marokkaanse agent heeft vrijdag zelfmoord gepleegd in een kazerne van de Koninklijke gendarmerie belast met de bewaking van het paleis van de Koning in Rabat.