Bankoverval in Sidi Kacem, 400.000 dirham gestolen
Bij een overval op een agentschap van Al Barid Bank in Sidi Kacem is afgelopen zaterdag ruim 400.000 dirham gestolen.
16 mei 2018 - 14:40 - Marokko
Heeft de boycot nu ook invloed op overheidsdiensten in Marokko? Geen enkele fles Sidi Ali wordt namelijk nog aangeboden in de rechtbanken van Fez.
Volgens Aljarida24 zijn de flessen Sidi Ali, gewoonlijk zeer aanwezig, in de afgelopen dagen volledig verdwenen tijdens hoorzittingen bij het hof van beroep en de rechtbank van eerste aanleg in de stad.
De flessen Sidi Ali werden vervangen door een andere merk volgens de nieuwswebsite.
De merken Sidi Ali, Centrale Danone en Afriquia worden al bijna een maand lang geboycot in Marokko. Ondanks de verklaringen, verontschuldigingen en ingrepen van de regering wordt de boycot nog steeds massaal gevolgd.
Lees meer
Bij een overval op een agentschap van Al Barid Bank in Sidi Kacem is afgelopen zaterdag ruim 400.000 dirham gestolen.
De Marokkaanse regering heeft voor het eerst officieel gereageerd op de boycot van enkele grote merken in het land en belooft strenge straffen.
Ramadan begint eind deze week in Marokko. De beweging Boycot, Desinvestering en Sancties (BDS) maakt van de gelegenheid gebruik om eraan te herinneren dat veel Israëlische...
Een nieuw onderzoek van Averty toont aan dat 79,8% Marokkanen de boycot van producten van de merken Afriquia, Sidi Ali en Centrale Danone steunen.
Een imam die in Salé zijn steun aan de boycot tegen Centrale Danone, Afriquia en Sidi Ali uitte, is door het ministerie van Habous en Islamitische zaken ontslagen.