Zoeken

Bankoverval in Sidi Kacem, 400.000 dirham gestolen

19 april 2018 - 12:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Bij een overval op een agentschap van Al Barid Bank in Sidi Kacem is afgelopen zaterdag ruim 400.000 dirham gestolen.

Volgens bronnen van Akhbar Al Yaoum gooide de dader een ruit kapot om het agentschap binnen te dringen. Enkele minuten later vluchtte hij weg met 400.000 dirham en elektronische apparatuur.

Het blad maakt ook melding van een mislukte bankoverval in Larache. Een twintiger probeerde op dezelfde wijze een agentschap te overvallen maar de politie kwam net op tijd aan om hem te arresteren.

Lees meer

Marokko: daders Hollywood-bankoverval Ouarzazate opgepakt

Een week na de indrukwekkende overval van een agentschap van Al Barid Bank in de regio van Ouarzazate, heeft de politie de arrestatie aangekondigd van vier verdachten.

Marokko: twintiger uit sub-Sahara Afrika pleegt bankoverval

De politie heeft dinsdag een 21-jarige man afkomstig uit sub-Sahara Afrika gearresteerd voor een bankoverval in Fez.

Dierentuin Casablanca bijna klaar (foto’s)

De nieuwe dierentuin van Ain Sebaa in Casablanca is voor 80% af. Dat bericht het agentschap Casablanca Aménagement dat toezicht houdt op de werken.

Bankoverval in Tiznit, 21-jarige verdachte gaat lopen met 56.000 dirham

Een 21-jarige jongeman is door de politie in Tiznit gearresteerd voor een bankoverval met geweld waarbij 56.390 dirham werd gestolen.

Mislukte bankoverval in Tanger deze ochtend

Een man heeft dinsdagochtend geprobeerd een bankagentschap in het noord Marokkaanse Tanger te overvallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team