Zoeken

Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"

2 augustus 2025 - 18:00 - Cultuur

©

Voormalig Real Housewives-ster Vicki Gunvalson beweert dat de cast besmet is geraakt met parasieten tijdens de opnames van de spin-off in Marokko.

Vicki Gunvalson, bekend van ’Real Housewives of Orange County’, deelde haar verhaal op de SiriusXM-podcast ’Jeff Lewis Live’, waar ze in detail trad over de gezondheidsproblemen die ze ervoer na de reis. Volgens haar zijn er ook andere castleden die met soortgelijke kwalen kampen, al is dat nog niet officieel bevestigd.

Lees ook: Horrorinfectie voor Amerikaanse realityster na opnames in Marokko

De realityster vertelde dat haar gezondheidsklachten, waaronder een opgeblazen gevoel, vermoeidheid en constipatie, kort na haar terugkeer van de opnames voor het geannuleerde seizoen van ’Real Housewives Ultimate Girls Trip’ in het koninkrijk begonnen. "Ik ben er 100% van overtuigd dat die reis naar Marokko de oorzaak is," verklaarde ze in de podcast. Ze heeft het vermoeden dat een infectie door parasieten aan de basis ligt van haar fysieke klachten.

Lees ook: Aanranding tijdens opnames Real Housewives in Marokko

Een arts heeft bij Vicki Gunvalson daadwerkelijk een parasitaire infectie vastgesteld. Dit gebeurde na een behandeling met colonhydrotherapie, beter bekend als een darmspoeling. Om van de parasieten af te komen, ondergaat de realityster een intensief behandelplan: ze krijgt drie darmspoelingen per week en slikt maandelijks het antiparasitaire medicijn ivermectine.

Lees ook: Amerikaanse Realityster die aan gezicht verminkt werd in Marrakech maakt comeback

Vicki Gunvalson speculeert dat meerdere deelnemers aan de reis te maken hebben met vergelijkbare symptomen. De vermeende besmetting van de castleden is echter niet bevestigd door de andere vrouwen die aan de show meededen, noch is er een officiële reactie gekomen van de producenten van het programma.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team