21 december 2011 - 17:00 - Economie
Polo Ralph Lauren, het Amerikaanse vaandel in konfectiekleding, opent donderdag een winkel van 340 vierkante meter op de eerste verdieping van Morocco Mall in Casablanca.
Eerste vestiging van de Amerikaanse groep in Afrika, is de boetiek van hedendaags design met eenzeer sober decor die een weerspiegeling is van de geest van Ralph Lauren. De volledige selectie van Ralph Lauren voor mannen en vrouwen en een limited edition lijn van Bedford Bag gewijd aan Casablanca zullen er beschikbaar zijn.
Polo Ralph Lauren zal ook aanwezig zijn op Galeries Lafayette van de Morocco Mall, waar het merk nog vier ruimten moet inhuldigen.
Opgericht in 1967 in de Verenigde Staten, opende de eerste boetiek van Ralph Lauren in 1969 in New York. De groep die net zijn fiscale jaar 2010/2011 heeft afgesloten, realiseerde een omzet van 5,7 miljard euro.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Bedrijven in Marokko massaal ten onder
Marokkaans vastgoed maakt comeback
Dirham in de lift: Marokko ziet munt stijgen
3 miljard dirham buiten beeld door illegale parkeerwachters in Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter