8 maart 2025 - 14:40 - Cultuur
De raï-zanger Faudel, wiens echte naam Faudel Belloua is, stond vrijdag voor de strafrechter in de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech.
De Frans-Algerijnse ex-vrouw van Faudel beschuldigt hem van het niet betalen van alimentatie voor hun kinderen. Hoewel hij door de Franse rechter is veroordeeld tot het betalen van achterstallige alimentatie, is deze beslissing niet ten uitvoer gelegd in Marokko. Daarom heeft ze de Marokkaanse rechter in Marrakech ingeschakeld, waar Faudel met zijn kinderen en zijn nieuwe partner woont.
Lees ook: Juridische problemen voor Faudel in Marokko
Er is een vooronderzoek geopend door de openbaar aanklager, waarbij Faudel op vrije voeten is gelaten. Tegelijkertijd heeft de advocaat van zijn ex-vrouw conservatoir beslag laten leggen op de villa van de zanger.
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Netflix kiest Marokko voor opnames nieuwe actieserie
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel