23 mei 2022 - 19:40 - Marokko
Het raadslid van de Federatie van Links in de stad Larache, Mounir Boumloui, werd met een mes aangevallen. De hoofddader voerde zijn dreigement uit.
Volgens een verklaring van het plaatselijke kantoor van de Federatie van Links in Larache, werd het raadslid bedreigd door een persoon met een crimineel verleden die dreigde hem te doden. De man zou lid zijn van de maffia van zanddieven die in de streek actief is. Hij wordt beschuldigd van het plegen van de aanslag op raadslid Mounir Boumloui.
Lees ook: Agent zwaar gewond na aanval door verwarde man in Taghazout
Dezelfde bron meldt dat het slachtoffer aan de aanval "diepe wonden en zware verwondingen" overhoudt, waardoor hij volgens de artsen meer dan 40 dagen niet zal kunnen werken.
Lees ook: Tafilalet: voormalig parlementslid aangevallen
Omdat dit een ernstige aanval is die het slachtoffer het leven had kunnen kosten, roept de partij op tot een onderzoek om de dader te straffen en om alle gevallen van afpersing, bedreiging en mishandeling waarvan het raadslid het slachtoffer werd, openbaar te maken.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko