3 juni 2025 - 07:00 - Wereld
De plotselinge dood van de 31-jarige Colombiaan Dylan Andrés Gamarra Mora in een Portugese vakantievilla roept een stortvloed aan vragen op. De man, die al ruim zeven jaar in Marokko woonde, werd zaterdag gevonden in het zwembad van ’Casa Tin Tin’ nabij Faro.
Terwijl de Portugese politie een onderzoek is gestart, trekt zijn familie de door aanwezigen geopperde zelfmoordtheorie sterk in twijfel. De nabestaanden van Gamarra Mora geloven niet dat hij zichzelf van het leven heeft beroofd en wijzen op de "ongeloofwaardige verklaringen" van degenen die bij hem waren, inclusief zijn partner. Ze dringen aan op een diepgaand onderzoek en hebben de hulp ingeroepen van consulaten om de waarheid te achterhalen. Ondertussen zijn ze een online inzamelingsactie gestart om de repatriëringskosten van ruim 2100 euro te dekken.
Lees ook: Moeder stort te pletter tijdens wassen ramen in Tanger
De zaak werd nog mysterieuzer toen de partner van Dylan spoorloos verdween na de vondst van het lichaam. Ze heeft geen verklaring afgelegd bij de Portugese autoriteiten en is sindsdien onvindbaar, wat haar tot een sleutelfiguur in het onderzoek maakt. De autoriteiten houden er rekening mee dat zij mogelijk betrokken is bij zijn dood.
Lees ook: Ilyes, held, doodgestoken toen hij vrouw verdedigde in Antwerpen
De Portugese politie zet de zoektocht naar de vermiste partner voort, wier getuigenis als cruciaal wordt beschouwd om de omstandigheden van Gamarra Mora’s dood op te helderen. De familie doet een emotionele oproep aan iedereen met informatie om zich te melden en zo bij te dragen aan het oplossen van dit raadselachtige overlijden.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Duizenden Belgen vinden hun droom in Marokko
Othman El Ballouti: hoe België zware criminelen hun macht wil ontnemen
Ottman Azaitar’s 40.000 euro horloge gestolen, geen aangifte
Nasrdin Dchar aan Koning Willem-Alexander: "Medeplichtig aan genocide Gaza"
Digitale bankgigant Revolut strijkt neer in Marokko
Illegale praktijken bij eettentjes in haven Tanger
Othman El Ballouti: hoe België zware criminelen hun macht wil ontnemen
Hij was een van de grootste drugshandelaren in Europa, actief van Marokko tot Colombia
Jonge Marokkaan overleden na val met step in België
Marokkaan door politie neergeschoten bij Bulgaarse grens
Marokkaan opnieuw ontsnapt : klopjacht in Duitsland!
Hoofddoekverbod in Belgische scholen geschrapt na procedurefout
President Tebboune erkent, Algerije verspilde miljarden aan Polisario
Kilo’s goud gevonden in schoenen reizigers op weg naar Marokko