16 september 2025 - 10:30 - Wereld
Het lichaam van een jonge Marokkaanse vrouw is door de politie gevonden in het appartement van haar vriend in Istanbul, Turkije. De man is gearresteerd en de politie is een onderzoek gestart om de precieze omstandigheden van het overlijden vast te stellen.
De 20-jarige vrouw werd aangetroffen nadat haar vriend de hulpdiensten had gebeld. Hij vertelde dat ze medische hulp nodig had omdat ze ziek was. Hulp mocht echter niet meer baten en de jonge vrouw overleed onder, zoals de autoriteiten het noemen, "mysterieuze" omstandigheden. Bij hun onderzoek vonden de Turkse agenten drugs in het appartement. De Turkse vriend werd direct aangehouden op verdenking van moord met voorbedachten rade.
Lees ook: Marokkaanse vermoord in Turkije: familie onthult waarheid
Een voorlopig onderzoek wijst erop dat de dood van de vrouw te wijten zou kunnen zijn aan complicaties door drugsgebruik. De politie sluit echter ook een misdrijf of nalatigheid niet uit. De autoriteiten in Turkije zetten het onderzoek naar de zaak voort om alles op te helderen.
Lees ook: Marokkaanse al twee jaar gestrand in Turkije
Na haar overlijden werd het lichaam van de jonge vrouw gerepatrieerd naar Marokko, waar ze begraven werd op een begraafplaats in Marrakech. Familie en vrienden hebben haar daar in besloten kring een laatste eer bewezen.
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?