4 december 2022 - 22:00 - Sport
De historische kwalificatie van Marokko voor de 8e finale van het WK 2022 in Qatar is voor bondscoach Walid Regragui een verdiende overwinning.
Het Marokkaans voetbalelftal versloeg Canada met 2-1 op donderdag. Walid Regragui uitte zijn vreugde na een vermoeiende wedstrijd, vooral in de tweede helft. "We hadden last van vermoeidheid en blessures, maar de spirit was er... We wilden geschiedenis schrijven."
Lees ook: WK 2022: celeb’s feliciteren Marokko massaal
Deze overwinning is een herinnering van de prestatie van de Atlas Leeuwen in 1986. De coach verklaarde blij te zijn de tweede ronde te hebben gehaald met twee overwinningen en een gelijkspel. "Met 7 punten eindigen, dat heeft geen enkel Afrikaans team gedaan. We zijn blij voor het Marokkaanse volk dat het nodig had," aldus Walid Regragui.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko