7 mei 2023 - 23:00 - Marokko
Kroonprins Moulay Hassan viert op maandag 8 mei zijn verjaardag. De oudste zoon van Koning Mohammed VI en prinses Lalla Salma wordt 20 jaar.
De jonge prins en toekomstige Koning van Marokko, neemt al jaren regelmatig deel aan officiële evenement met zijn vader, soms zijn zusje, Lalla Khadija, of nog alleen.
Lees ook: Moulay Hassan schrijft zich in op Marokkaanse universiteit
Moulay Hassan werd op 8 mei 2003 geboren. Zijn geboorte werd in heel het land gevierd. De eerste zoon van Koning Mohammed VI werd naar zijn grootvader, wijlen Koning Hassan 2, genoemd.
De kroonprins heeft één zus, Lalla Khadija, die op 28 februari 2007 in Rabat geboren werd. De zoon van Koning Mohammed VI studeert aan de School of Governance and Economy in Rabat. Zijn zus, nu 16 jaar, is leerlinge aan het koninklijk college van Rabat dat in 1942 door wijlen Mohammed V werd opgericht.
Lees ook: Kroonprins Moulay Hassan geslaagd voor eindexamen
De troonopvolger van Marokko werd begin dit jaar uitgeroepen tot één van de tien mooiste prinsen ter wereld door Knowinsiders. Het medium stelt dat Moulay Hassan een sterke indruk maakt en zich bewust is van de verantwoordelijkheden die bij het koningshuis horen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht