29 december 2024 - 13:50 - Wereld
Prinses Kate Middleton heeft tijdens de traditionele kerstbijeenkomst van de Britse koninklijke familie in Sandringham een Marokkaanse sjaal gekregen van een Franse leraar. De man wilde hiermee zijn dankbaarheid tonen voor haar inzet voor kinderen.
Op woensdag 25 december, na de kerstdienst in de St. Mary Magdalene Church, maakte prinses Kate, gekleed in een donkergroene mantel, een wandeling met koning Charles, koningin Camilla en andere leden van de koninklijke familie over het landgoed in Norfolk. Deze bijeenkomst was een van haar meest opvallende publieke optredens dit jaar, na een moeilijke periode voor de monarchie waarin verschillende leden gezondheidsproblemen hadden.
Lees ook: Prins William en Kate Middelton bedanken moslimgemeenschap
Tussen de menigte die de koninklijke familie kwam begroeten, bevond zich Louis, een Franse leraar Engels. Hij gaf de prinses een sjaal uit Marokko en een brief meldt Daily Mail. In een video op sociale media sprak Louis zijn bewondering uit voor de inzet van prinses Kate op het gebied van onderwijs aan jonge kinderen.
Lees ook: Lalla Salma, meest elegante gast op huwelijk William en Kate
"Ik heb een brief voor u geschreven omdat uw werk in de eerste jaren enorm belangrijk voor me is geweest", zei hij. Hij voegde eraan toe dat haar toewijding hem diepgaand heeft geïnspireerd. Louis vertelde dat hij in Frankrijk een onderwijsproject is gestart dat direct is beïnvloed door de inspanningen van de prinses.
https://youtube.com/shorts/GHu2IvmW93I?si=HRg8g7UeEXUajqJ7
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt
Marokkaans vastgoed illegaal vanuit Europa verworven
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen