21 juni 2018 - 17:30 - Sport
Marokko heeft woensdag, ondanks een uitstekend spel, met 0-1 van Portugal verloren op het WK in Rusland. Het koninkrijk is als gevolg het eerste uitgeschakeld land.
Ronaldo, die het enige doelpunt van de wedstrijd scoorde, sprak net zoals de Portugese bondscoach en zijn teamgenoten, vol lof over het sterk Marokkaans elftal.
"Het belangrijkste was de drie punten pakken. En die zege was eigenlijk een verrassing, want ze waren heel sterk en hadden tal van kansen.", verklaarde Ronaldo na de wedstrijd.
Middenvelder Bernardo Silva was kritischer: "We weten dat het beter moet. Het spel moet veel beter, en we moeten vaker de bal bijhouden. We gaan de wedstrijd nu herbekijken om te zien wat er tegen Iran beter kan."
Volgens bondscoach Fernando Santos verdiende Marokko meer:"Zij waren agressiever en hebben de beste kansen gehad. Wij hebben veel geluk gehad. We moeten er uitgebreid over gaan praten hoe het zo heeft kunnen gebeuren."
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten