Zoeken

Marokkaanse politie arresteert 1294 mensen in één dag

6 augustus 2015 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft afgelopen zondag in meerdere steden 1294 mensen gearresteerd voor verschillende misdrijven.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden 1048 mensen op heterdaad betrapt en was tegen 246 verdachten een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd.

Allen werden gearresteerd voor misdrijven in verband met drugshandel, diefstallen en zware criminaliteit.

Dezelfde dag werden 2 liters vloeibare cocaïne, 1045 gram hasj en 32 messen in beslag genomen.

Lees meer

Ruim 8000 mensen gearresteerd in drie weken tijd in Marokko

Tussen 10 en 30 december 2016 hebben de Marokkaanse politiediensten ruim 8000 mensen gearresteerd. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Grote actie tegen criminaliteit in Oujda, 1500 arrestaties

In slechts een week tijd heeft de politie in Oujda ruim 1500 mensen gearresteerd voor voornamelijk drugshandel, geweld en seksuele misbruik.

Jacht op criminelen in Fez gaat door: 4200 arrestaties in maand tijd

De veiligheidsdiensten hebben tijdens een actie tegen criminaliteit in Fez en regio ruim 4200 mensen gearresteerd voor diverse delicten.

Marokkaanse politie arresteert 44.000 mensen in maand tijd

De Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN heeft in een verklaring laten weten dat van 25 mei tot 30 juni in het land ruim 44.000 mensen werden gearresteerd.

Politie Oujda arresteert 500 mensen in 48 uur

In slechts 48 uur heeft de politie in Oujda ruim 500 mensen gearresteerd voor diverse misdrijven en criminele daden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team