Zoeken

Politie schiet 7 keer op man met sabel in Marokko

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Twee agenten hebben vrijdagochtend in het Marokkaanse Inezgane een man neergeschoten die “onder de invloed van drugs een gevaar vormde voor het leven en de veiligheid van de burgers”.

De verdachte bevond zich met enkele vrienden in een tankstation en “zorgde voor chaos”, aldus de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN in een verklaring aan persagentschap MAP. Hij viel twee agenten die wilden ingrijpen met een sabel aan.

Volgens de verklaring werden “de agenten gedwongen om hun dienstwapen te gebruiken en zeven keer naar de verdachten te schieten." De man werd drie keer in de knie geraakt, wat zijn arrestatie en de inbeslagneming van zijn wapen mogelijk maakte.

De medeplichtigen van de man wisten aan de politie te ontsnappen en worden actief gezocht. De hoofdverdachte werd naar het ziekenhuis gebracht om er te worden verzorgd. Wanneer zijn toestand het toelaat zal hij worden ondervraagd.

Lees meer

Inspecteur in Rabat schiet verdachte neer

In Rabat heeft een politie inspecteur dinsdagnamiddag een gevaarlijke verdachte neergeschoten. Het is de derde keer in een week tijd dat de Marokkaanse politie criminelen...

Belagers buitenlandse vrouwen in Temara gearresteerd

De politie heeft in Temara twee jongemannen gearresteerd voor een roofoverval op drie buitenlandse vrouwen.

Politie schiet op moordverdachte in Agadir

Een Marokkaanse politieman heeft afgelopen donderdag in de regio van Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een moordverdachte tegen te houden.

Agent in Laayoune schiet op dronken man met sabel

Een inspecteur van de politie in Laayoune heeft woensdag zijn wapen moeten gebruiken om een gevaarlijke verdachte te arresteren.

Marokkaanse politie: “Geen politiedemonstratie in Al Hoceima”

De Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN heeft de organisatie van een politiedemonstratie in Al Hoceima ontkend.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team