Politie inspecteur was lid crimineel netwerk Tetouan
Drie mensen zijn donderdag door de politie in Tetouan gearresteerd voor hun banden met een crimineel netwerk. Een van de verdachten is politie inspecteur in Salé.
20 december 2016 - 18:03 - Marokko
Een Marokkaanse politieman heeft afgelopen donderdag in de regio van Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een moordverdachte tegen te houden.
Volgens Assabah kregen drie vrienden die dag ruzie om een sigaret. De ruzie liep al snel uit de hand. De 19-jarige verdachte viel de twee slachtoffers aan met een sabel.
Toen hij besefte dat hij zijn twee vrienden had vermoord vluchtte de verdachte naar een nabijgelegen bos. Daar werd hij door de politie teruggevonden. De agenten losten meerdere waarschuwingsschotten om te voorkomen dat hij in een meer zou springen.
De slachtoffers zijn bekenden van de politie. Beiden werden al veroordeeld voor diefstal en drugshandel. Hun moordenaar werd in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
Drie mensen zijn donderdag door de politie in Tetouan gearresteerd voor hun banden met een crimineel netwerk. Een van de verdachten is politie inspecteur in Salé.
De politie heeft afgelopen dinsdag in Tanger 270 kilo hasj ontdekt in de woning van een 53-jarige man.
De politie heeft donderdag in de regio van Nador meerdere tonnen drugs in beslag genomen. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken in een verklaring.
De politie heeft woensdag een verdachte gearresteerd voor een aanval in een moskee in Kenitra. De imam en een moskeeganger werden door de man met een bijl geattaqueerd.
De rechtbank van Tetouan heeft eerder deze week de moordenaar van een imam tot de doodstraf veroordeeld.