Zoeken

Politie-inspecteur schiet gevaarlijke verdachte neer in Tanger

24 mei 2017 - 21:25 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een politie-inspecteur heeft zondagavond in Tanger zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te stoppen.

De verdachte, een recidivist, viel de agenten met een grote mes aan in de wijk Beni Makada. De politie was ter plekke gesneld omdat de verdachte een taxichauffeur en twee andere mensen had aangevallen.

Volgens de DGSN verzette de recidivist zich en verwondde twee agenten. Een van hen raakte daarbij ernstig gewond. De inspecteur trok daarop zijn wapen en schoot de man in het been.

De gewonde agenten en de verdachte werden naar het ziekenhuis afgevoerd. De verdachte overleed kort na zijn aankomst in het ziekenhuis.

Lees meer

Marokko: agent met mes gestoken in Salé

Een politie-inspecteur heeft in Salé een waarschuwingsschot moeten lossen om een gewapende verdachte te stoppen die een gevaar vormde voor zijn collega’s en de burgers.

Agent schiet gevaarlijke verdachte neer in Safi

Een agent heeft zondagochtend in het Marokkaanse Safi zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te overmeesteren.

Agent in Laayoune schiet op dronken man met sabel

Een inspecteur van de politie in Laayoune heeft woensdag zijn wapen moeten gebruiken om een gevaarlijke verdachte te arresteren.

Agent schiet verdachte dood in Salé

Een politieman heeft vrijdag in het Marokkaanse Salé een verdachte doodgeschoten die weigerde mee te werken aan zijn aanhouding.

Politie schiet gevaarlijke verdachte neer in Casablanca

Een agent van de motorbrigade in de wijk Moulay Rachid in Casablanca heeft maandag op een gevaarlijke verdachte geschoten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team