4 juli 2023 - 13:00 - Marokko
Een grote drugssmokkeloperatie is in de haven Tanger Med verijdeld dankzij een gezamenlijke operatie van de havenpolitie en de douanediensten.
In totaal werd 209 kilogram hasj in beslag genomen aan boord van een vrachtwagen. Persagentschap MAP vernam van een politiebron dat voor de operatie politiehonden waren ingezet en dat de dieren de zorgvuldig verborgen drugs ontdekten in een lading landbouwproducten.
Lees ook: Drugsbestrijding: Tanger richt zich op 4x4 voertuigen en jetski’s
Een controle van de lading leidde tot de inbeslagname van 209 kg hasj verpakt in kleine balen, speciaal voorbereid voor internationale smokkel. De politie arresteerde de chauffeur van de vrachtwagen, een 36-jarige Marokkaan, aldus dezelfde bron.
Lees ook: Spanjaard met ton drugs betrapt in Tanger Med
De chauffeur werd in voorlopige hechtenis genomen in het kader van het onderzoek dat wordt gevoerd door de gerechtelijke politiebrigade van de haven Tanger Med, onder toezicht van het parket.
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)