29 november 2019 - 13:10 - Marokko
Een pedofiel heeft in Tetouan meerdere kinderen misbruikt en hen vervolgens doen chanteren om te voorkomen dat ze over de misbruiken zouden spreken.
De verdachte, een leraar, werd door de politie gearresteerd voor meerdere kindermisbruiken. Dat gebeurde nadat de ouders van één van de slachtoffers klacht hadden ingediend.
Het gezin vroeg hulp aan de vereniging voor de mensenrechten Al Karama. Dankzij de organisatie werd de man gearresteerd en dinsdag voor de rechter geleid.
De vereniging stelt dat de pedofiel foto’s en video’s van de slachtoffers had en ze gebruikte om hen te doen chanteren. Wilden ze niet dat de beelden op sociale media zouden belanden, dan moesten ze zwijgen. De man werkte als leraar in een school voor kinderen met speciale behoeften.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten