Toestel Royal Air Maroc krijgt pech tijdens vlucht (video)
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
14 augustus 2018 - 13:30 - Marokko
Een passagier waarvan de nationaliteit niet werd bevestigd, is maandag op een vlucht van Transavia tussen Frankrijk en Marokko overleden.
Volgens bronnen van EFE maakte het vliegtuig een noodlanding op de luchthaven van Almeria in Spanje.
Pogingen van de bemanning om de 84-jarige passagier te reanimeren mochten niet meer baten.
Bij aankomst van de hulpdiensten na de landing kon enkel het overlijden van de oude man "van Arabische afkomst" worden geconstateerd.
Lees meer
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
De piloot van een toestel van Saudi Arabian Airlines heeft een noodlanding moeten maken nadat een Marokkaanse passagier plots een hartaanval kreeg.
Royal Air Maroc heeft een verklaring gepubliceerd over het ongeval tussen een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij en een vliegtuig van Turkish Airlines op de...
Een vrouw is vrijdagavond op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Mekka en Fez overleden. Volgens Al Akhbar had zij de massapaniek in Mina overleefd.
Een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Parijs werd vrijdag vertraagd door de agressie van een stewardess.