Zoeken

Paniek in kliniek in Casablanca

- Marokko

Geschreven door Said A.

In een kliniek in Casablanca is afgelopen weekend paniek ontstaan nadat meerdere personeelsleden positief testten op het coronavirus.

Heel het personeel, ruim 200 mensen, werd getest na de ontdekking van coronagevallen onder de directieleden. Van 23 mensen kwamen de resultaten positief terug.

Al Akhbar bericht dat een diensthoofd kort nadat hij besmet raakte, overleed. Alle patiënten die in het ziekenhuis lagen werden naar het Moulay Youssef ziekenhuis in de metropool overgebracht.

Hoe het virus zich zo snel onder het personeel kon verspreiden is nog onduidelijk. Sinds het begin van de pandemie in Marokko raakten honderden zorgverleners besmet.

De wereldgezondheidsorganisatie heeft hoofden van zorgcentra in Marokko opgeroepen om hun verantwoordelijkheden te nemen en het nodige te doen om hun personeel te beschermen.

Lees meer

Coronavirus Marokko : Marokko passeert grens 100.000 besmettingen

Van zaterdag op zondag werden in Marokko 1927 positief getest op het coronavirus. Het koninkrijk passeert met deze nieuwe besmetting de grens van 100.000 coronagevallen.

Coronavirus Marokko : beheer getroffen steden steeds moeilijker

De epidemiologische situatie in Fez, Tanger, Marrakech en Casablanca is zorgwekkend. In deze vier steden neemt het aantal coronabesmettingen snel toe.

Marokko : opnieuw minister positief getest op coronavirus

Minister Aziz Rebbah van Energie, Mijnen en Milieu is eerder deze week positief getest op het coronavirus.

Explosie in kliniek in Casablanca

Een kliniek in de wijk Anfa in Casablanca, is in de nacht van donderdag op vrijdag opgeschrikt door een explosie. Er vielen geen slachtoffers.

Marokko : 92 nieuwe coronapatiënten

Van maandag op dinsdag werden in Marokko 92 mensen positief getest op het coronavirus. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team