6 augustus 2019 - 14:20 - Marokko
Een gebouw van zes verdiepingen in aanbouw is zaterdag in het Marokkaanse Kenitra ingestort.
Oorzaak van de instorting is de niet naleving van de geldende normen voor de bouw van gebouwen in het centrum van de stad.
De plaatselijke autoriteiten begaven zich ter plekke en sloten de omgeving af. Bij de instorting vielen wonderlijk genoeg geen slachtoffers.
Een onderzoek werd op bevel van het parket ingesteld.
Lees meer
Een huis van drie verdiepingen is woensdag in de oude medina van Casablanca ingestort. Er vielen geen slachtoffers.
In het Moulay Youssef ziekenhuis in Rabat is een gedeelte van het dak van de Pneumologie afdeling ingestort.
De instorting van een pand in aanbouw in het noord-Marokkaanse Martil heeft op donderdag het leven gekost aan een arbeider. Een tweede arbeider raakte ernstig gewond.
In de landelijke gemeente Chellalat nabij Mohammedia is donderdag brand uitgebroken in een opslagplaats voor plastic spullen.
Een bus met passagiers aan boord is zaterdag in brand gevlogen op de weg tussen Agadir en Essaouira. Het voertuig brandde volledig uit.
Een verdachte met een zwaar strafblad is door een domme fout opnieuw gearresteerd in Kenitra.
Een huis van twee verdiepingen in zondagochtend in de wijk El Bourniate in Fez ingestort. Daarbij vielen drie gewonden.
Het dak van het nieuw olympisch zwembad in Tanger is ingestort. Het zwembad is nog in aanbouw. De instorting gebeurde ’s nachts waardoor geen slachtoffers vielen.
In de gevangenis van Kenitra zouden gewelddadige rellen zijn uitgebroken tussen twee bendes. Daarbij zouden messen en stokken zijn gebruikt.
Een vervallen pand van drie verdiepingen is in de nacht van woensdag op donderdag in de wijk Sbata in Casablanca ingestort. Daarbij kwam één persoon om het leven.