Marokko: getuige wil dief stoppen en wordt vermoord
In de wijk Bni Makada in het noord-Marokkaanse Tanger is deze week een recidivist gearresteerd voor moord.
19 juli 2019 - 10:20 - Marokko
Een verdachte met een zwaar strafblad is door een domme fout opnieuw gearresteerd in Kenitra.
De man verstoorde afgelopen weekend met een groepje vrienden een trouwfeest in Kenitra. Hij werd echter gefilmd met een zwaard in zijn handen. Ook zijn medeplichtigen waren gewapend. De video werd vervolgens op internet gedeeld.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN is de man een bekende drugshandelaar. Onmiddellijk na de publicatie van de video werd een onderzoek ingesteld.
De hoofdverdachte en zijn medeplichtigen, alsook de maker van de video, werden geïdentificeerd en gearresteerd. Allen werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
In de wijk Bni Makada in het noord-Marokkaanse Tanger is deze week een recidivist gearresteerd voor moord.
Vijf voetbalsupporters zijn maandagavond in het noord-Marokkaanse Martil gearresteerd voor een oproep tot geweld.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft besloten om een wereld-Marokkaan voor de rechter te slepen voor laster.
Een 28-jarige verdachte met een zwaar strafblad is zaterdag door de politie in Laayoune gearresteerd voor gijzeling, verkrachting, diefstal en zedendelict met geweld.
Een Japanse vrouw die op vakantie was in Marokko, is het slachtoffer geworden van een tasjesroof in de medina van Marrakech.