Marokko: vrouw voor ogen kinderen vermoord in Tanger
Een man heeft afgelopen vrijdag in het noord-Marokkaanse Tanger zijn eigen vrouw doodgestoken. De twee kinderen van het koppel waren aanwezig.
12 augustus 2019 - 19:20 - Marokko
Van 15 tot 28 augustus vindt de 12e editie plaats van de zomerkampen voor Palestijnse kinderen in Marokko.
Op initiatief van het agentschap Bayt Mal Al-Quds zullen Palestijnse kinderen de vakantie in Casablanca, Rabat, Tanger en Tetouan doorbrengen.
In totaal worden vijftig kinderen van 11 tot 13 jaar en vijf monitors in Marokko verwacht op uitnodiging van de organisatie, waarvan Koning Mohammed VI de voorzitter is.
Dit jaar staan allerlei recreatieve, artistieke en educatieve activiteiten op het programma alsook sportwedstrijden, workshops en uitwisselingsbezoeken met Marokkaanse kinderen op vakantiekamp.
Een andere bijzonderheid van dit jaar is dat de kinderen een liedje zullen zingen gewijd aan Marokko, vergezeld van populaire folkloristische dansen en de Dabke van Palestina.
Lees meer
Een man heeft afgelopen vrijdag in het noord-Marokkaanse Tanger zijn eigen vrouw doodgestoken. De twee kinderen van het koppel waren aanwezig.
Vier kinderen die aan het spelen waren in het Marokkaanse Tinghir, zijn zwaargewond geraakt bij de ontploffing van een fles verdunningsproduct.
Een 39-jarige Marokkaanse vrouw is door de politie in Melilla gearresteerd nadat ze haar twee kinderen nabij een politiekantoor had achtergelaten.
Een jongen van 11 jaar heeft in het noord-Marokkaanse Tanger samen met drie andere kinderen een dodelijk ongeval veroorzaakt.
Op bevel van zijn vader Koning Mohammed VI heeft kroonprins Moulay Hassan donderdag op het koninklijk paleis in Rabat, de Palestijnse kinderen ontvangen die dit jaar aan de...