9 januari 2020 - 19:10 - Marokko
Iets meer dan een jaar na het besluit van de Marokkaanse regering om definitief op zomertijd over te stappen, tonen meerdere onderzoeken aan dat de overgang voor stress zorgt bij Marokkanen.
L’Economiste bericht onder meer dat ouders van schoolkinderen veel bezorgder zijn omdat ze hun kinderen in het donker op school moeten afzetten.
Het blad, dat zelf onderzoek deed naar de impact van de invoer van GMT+1, bericht dat ook de biologische klok van Marokkanen erg lijdt onder deze verandering.
Veel Marokkanen zouden daarom hebben besloten om gewoon op wintertijd te blijven. Dat is bijvoorbeeld het geval voor huispersoneel en arbeiders die in industriële zones werken. Ook hebben veel scholen het begin van de lessen een uur uitgesteld.
De regering blijft echter doof voor de vele klachten en weigert terug te komen op de onpopulaire en onbegrijpelijke beslissing. Onlangs weigerde de regering ook een petitie die door duizenden Marokkanen was ondertekend voor de terugkeer naar wintertijd.
Schandaal in Fez : parlementsleden en ambtenaren betrokken bij enorme fraude
Achraf Hakimi biedt gedwongen excuses aan
Spanjaard opgelicht door Marokkaanse politieagenten (video)
Polisario doodsbang voor Marokkaanse drones
Royal Air Maroc innoveert met ticketprijzen
Marokko wil minder spelers uit buitenland in nationaal elftal
Schandaal in Fez : parlementsleden en ambtenaren betrokken bij enorme fraude
Spanjaard opgelicht door Marokkaanse politieagenten (video)
Polisario doodsbang voor Marokkaanse drones
Marokkaans dorp in wereldtop mooiste dorpen
Frans ongewenst zelfs bij Marokkaanse ministers (video)
Jonge Riffijnen vluchten uit wanhoop naar Spanje
Marokko wil nucleaire ontziltingsinstallaties bouwen, Canarische Eilanden bezorgd
Zonnecentrale Ouarzazate: schade al hersteld na aardbeving