9 april 2023 - 21:00 - Sport
Oussama Idrissi, momenteel uitgeleend aan Feyenoord, zal op 1 juli terugkeren naar Sevilla. De Spaanse club is nog steeds niet tevreden met de prestaties van de Marokkaanse aanvaller en ziet hem deze zomer liefst vertrekken
Idrissi kwam voor 12 miljoen euro over van AZ Alkmaar naar Sevilla en werd beschouwd als een van de beste aanwinsten van sportief directeur Monchi. Maar de Marokkaanse aanvaller voldeed niet aan de verwachtingen, wat leidde tot zijn vertrek op huurbasis naar Feyenoord, meldt Fichajes.
Lees ook: Blessure trok streep door WK-droom Oussama Idrissi
Onder leiding van de Nederlandse coach Arne Slot verbeterde de 27-jarige Atlas Leeuw zijn prestaties en maakte vijf doelpunten en vijf assists in 1500 speelminuten bij Feyenoord, wat de club uit Rotterdam doet overwegen om hem definitief te contracteren.
Lees ook: Oussama Idrissi voor 12 miljoen naar Sevilla
Oussama Idrissi behoort in ieder geval niet tot de plannen van Sevilla voor het seizoen 2023/2024. De Spaanse club zal naar verwachting proberen om de Marokkaanse international opnieuw te verhuren of onderhandelingen aangaan met Feyenoord om hem definitief aan de Nederlandse club te verkopen.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten