Brand in Zara-winkel Casablanca
In de winkel van Zara in Casablanca is vrijdag rond 11 uur ’s morgen brand uitgebroken. Zes mensen werden met ademhalingsproblemen naar het ziekenhuis vervoerd.
- Marokko
Het hoofdkantoor van Marokkaanse vastgoedgigant Addoha is woensdagmorgen opgeschrikt door vier opeenvolgende ontploffingen gevolgd door een grote brand.
De ontploffingen werden zelfs in de kantoren van televisiezender 2M gevoeld. Het personeel van Addoha werd geëvacueerd. Ook de gebouwen van 2M werden ontruimd vanwege de dikke rook.
Volgens Al Yaoum 24 werden de ontploffingen veroorzaakt door gasflessen in het gebouw van Anas Sefrioui’s vastgoedgroep in Ain Sebaa.
Lees meer
In de winkel van Zara in Casablanca is vrijdag rond 11 uur ’s morgen brand uitgebroken. Zes mensen werden met ademhalingsproblemen naar het ziekenhuis vervoerd.
Casablanca werd zaterdag opgeschrikt door meerdere ontploffingen. Het ging echter niet om een aanslag, maar om een scène voor een Amerikaanse serie.
In het zuid-Marokkaanse Laayoune is eerder deze week een oude bom gevonden nabij een wooncomplex van vastgoedgroep Addoha.
Bij een ontploffing en een brand in de wijk Ahl Loghlam, in Sidi Moumen - Casablanca, zijn zondag twee kinderen omgekomen.
De rechtbank heeft om veiligheidsredenen de sloop bevolen van 48 gebouwen in de nieuwe stad Tamesna, nabij Rabat.