Drie leerlingen omgekomen bij brand in Marokkaanse school (foto’s)
Bij een brand in een school in het Marokkaanse Sidi Bennour zijn drie leerlingen van 12 tot 14 jaar omgekomen.
14 september 2016 - 22:30 - Marokko
Bij een ontploffing en een brand in de wijk Ahl Loghlam, in Sidi Moumen - Casablanca, zijn zondag twee kinderen omgekomen.
Volgens 2M werd de ontploffing door een brand op de gelijkvloers veroorzaakt. Drie mensen raakten gewond en werden naar het Ibn Rushd ziekenhuis afgevoerd.
De brand en ontploffing zouden zijn veroorzaakt door een kortsluiting. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Bij een brand in een school in het Marokkaanse Sidi Bennour zijn drie leerlingen van 12 tot 14 jaar omgekomen.
Een winkelcentrum in de wijk Hay Mohammadi in Casablanca is in de nacht van vrijdag op zaterdag in vlammen opgegaan.
Drie Marokkanen, een vrouw en haar twee kinderen, zijn eerder deze week bij een brand in een gebouw in Sharjah, in de Verenigde Arabische Emiraten, omgekomen.
Een Marokkaanse vrouw is eind vorige week in het Italiaanse San Momme bij een brand omgekomen. Haar man was afwezig.
Bij een brand in een woning in de wijk Sidi Moussa in Salé zijn zondagochtend een dode en vier gewonden gevallen.