7 juni 2021 - 15:40 - Marokko
Afgelopen dinsdag is in Tanger een lichaam gevonden van een arts dat in stukken was gesneden en in vergevorderde staat van ontbinding verkeerde. De gerechtelijke politie van Tanger is een onderzoek gestart om de dader van deze gruwelijke moord te identificeren en op te sporen.
Volgens de website Alyaoum24 is het lichaam ontdekt nadat de buren bij de politie hadden gemeld dat er een vieze geur uit de naastgelegen villa kwam. De politieagenten troffen daar bij binnenkomst een lichaam aan dat in stukken was gehakt en aan het ontbinden was. Het hoofd was van het lichaam afgesneden.
Het slachtoffer was gescheiden van zijn vrouw en laat één kind achter. Hij was arts van beroep en lid van de commissie die verantwoordelijk is voor het toezicht op de epidemiologische situatie in de regio Tanger.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget