31 maart 2017 - 21:20 - Marokko
De PAM partij heeft een week na de dood van Souad El Khatib bij de grensovergang met Sebta aan het ministerie van Binnenlandse zaken een onderzoek gevraagd.
Khalid Adenoun, woordvoerder van de PAM, vertelde aan 2M dat aan het ministerie werd gevraagd om een onderzoek in te stellen en de verantwoordelijken te vervolgen.
« Alles wijst erop dat soortgelijke tragedies bestaan en onbekend zijn bij het groot publiek. Vandaar de noodzaak om op te treden. », aldus de woordvoerder, eraan toevoegend dat het niet de eerste keer is dat een dergelijk incident zich voordoet bij de grensovergang.
De partij eist ook een vergadering tussen de plaatselijke autoriteiten en het ministerie van Huisvesting om « de rampzalige situatie te onderzoeken van honderden vrouwen die goederen vervoeren vanuit Sebta en Melilla ».
Souad El Khatib raakte afgelopen donderdag ernstig gewond bij een stormloop bij de grensovergang. Ze overleed enkele uren later in een ziekenhuis in Tetouan. De jonge vrouw was slechts 22 jaar en had een baby van vijf maanden.
Aanleg cruciale spoorverbinding in Nador
Reizigers gestrand in Tanger Med na plotselinge wijziging
Ryanair-piloot maakt doorstart boven Tetouan
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Aanleg cruciale spoorverbinding in Nador
Reizigers gestrand in Tanger Med na plotselinge wijziging
Ryanair-piloot maakt doorstart boven Tetouan
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Megaschip Rotterdam Express botst tegen havendam in Marokko
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)