Zoeken

Omar El Kaddouri kiest voor Marokko

24 februari 2012 - 17:59 - Sport

Geschreven door Laila A.

Omar El Kaddouri, Belgisch-Marokkaanse middenvelder van de Italiaanse club Brescia, heeft ervoor gekozen om met Marokko te spelen. De voetballer is nochtans nooit in contact geweest met bondscoach Eric Gerets.

Op donderdag gaf de jonge speler aan de Belgische voetbalbond te kennen dat hij voor Marokko wil uitkomen. Omar El Kaddouri was voor het eerst opgeroepen bij de beloften van België in november vorig jaar.

De middenvelder, gevolgd door verschillende Europese topclubs waaronder Real Madrid, FC Barcelona en Arsenal, is een opkomend talent in het Italiaans kampioenschap.

Lees meer

Badr El Kaddouri terug bij Dynamo Kiev

De Marokkaanse international Badr El Kaddouri is officieel terug bij Dynamo Kiev. Hij was sinds september vorig jaar aan Celtic Glasgow in Schotland geleend.

Nabil Dirar: "Marokko kan de pot op"

De Marokkaanse international Nabil Dirar, vertelde aan het Belgische sportblad "Sport Voetbalmagazine" dat Marokko de pot op kon.

Eric Gerets blijft, blijft niet?

Bondscoach Eric Gerets zou aan leden van de Belgische voetbalbond hebben verteld dat hij Marokko zou verlaten, ongeacht de uitslag van de wedstrijd Marokko - Ivoorkust op...

Adel Taarabt weigert nog met Gerets te spelen

Adel Taarabt heeft zwaar kritiek geuit op de coach van de Atlas Leeuwen Eric Gerets, tijdens een radioprogramma op RMC deze week.

Marokkaanse voetbalbond in de problemen door salaris Gerets

Het salaris van bondscoach Eric Gerets zal nog meer kosten aan de Marokkaanse voetbalbond als de begrotingswet voor 2012 wordt goedgekeurd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team