31 juli 2024 , 23:50 - Saïd Amraoui - Sport
Tarik Sektioui, de coach van het Marokkaanse Olympische voetbalteam, straalde van trots na de 3-0 overwinning op Irak, waarmee de Atlas Leeuwen zich plaatsten voor de kwartfinale van het toernooi.
"Het team heeft hard gevochten en we hebben Irak overklast, ondanks de moeilijke opdracht", verklaarde Sektioui na de wedstrijd tegen de pers. De eerdere nederlaag tegen Oekraïne (1-2) was een leermoment voor het team, aldus de coach. Het gaf de technische staf de kans om de ploeg te herorganiseren en de beslissende wedstrijd tegen Irak te winnen.
Lees ook: Marokko klaar voor duel tegen VS in Olympische kwartfinale
Nu richt Tarik Sektioui zijn blik op de kwartfinale tegen de Verenigde Staten. "We gaan ons concentreren op de voorbereiding en onze ambitie kent geen grenzen in deze competitie." Sektioui benadrukte de historische betekenis van deze prestatie. "Sinds 1974 heeft Marokko zich niet meer gekwalificeerd voor de kwartfinale. Met deze gouden generatie blijven we dromen."
Lees ook: Tarik Sektioui reageert op nederlaag Marokko
De Atlas Leeuwen eindigden als eerste in groep B met 6 punten, gelijk met Argentinië. Op vrijdag 2 augustus om 14:00 uur (Marokkaanse tijd) nemen ze het in het Parc des Princes op tegen de Verenigde Staten.
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"