31 juli 2024 , 13:50 - Laila A. - Sport
De Marokkaanse voetbalploeg staat voor een spannende uitdaging in de kwartfinale van de Olympische Spelen in Parijs. Vrijdag 2 augustus om 14:00 uur (Marokkaanse tijd) nemen de Atlas Leeuwen het op tegen de Verenigde Staten in het Parc des Princes in Parijs.
Marokko gaat deze wedstrijd vol vertrouwen tegemoet, na een indrukwekkende prestatie in de groepsfase. Ze eindigden als koploper van groep B, met een overtuigende 3-0 overwinning tegen Irak in het Allianz Riviera-stadion in Nice.
Lees ook: Marokko verslaat Irak en plaats zich voor kwartfinale tegen VS
De Verenigde Staten hebben zich ook bewezen door als tweede te eindigen in groep A, met een sterke 3-0 zege tegen Guinee. Mihailović en Paredes (met twee doelpunten) speelden een cruciale rol in deze overwinning.
Lees ook: Tarik Sektioui reageert op nederlaag Marokko
Het belooft een intense strijd te worden tussen twee teams die vastberaden zijn om de halve finale te bereiken. Het Marokkaanse team heeft gedurende het toernooi blijk gegeven van een solide teamgeest en effectief samenspel, wat hen een geduchte tegenstander maakt.
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Marokkaanse acteur Reda Elazouar naast Mark Wahlberg in nieuwe Hollywood-film
Zambiaanse middenvelder slikt kritiek op Marokko in na 3-0 nederlaag
Politica op de grond: Najwa Koukouss reageert op viraal beeld
Algerijnse Halima licht Marokkaanse jeugd op, tot 100.000 dirham voor nepcontract
Parlementslid én vermeend brein achter drugstunnel Fnideq-Sebta spreekt
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Zambiaanse middenvelder slikt kritiek op Marokko in na 3-0 nederlaag
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"
Marokko kent tegenstander voor achtste finale Afrika Cup
Cristiano Ronaldo over jacht op 1000 goals: "Inshallah!"
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat