2 maart 2016 - 11:37 - Marokko
De openingsdatum van Ikea in Casablanca staat vast. De Zweedse meubelgigant opent zijn allereerste winkel in Marokko op 16 maart.
Ikea bevestigde de openingsdatum in een verklaring aan de media dinsdag. De bouw van de winkel in Zenata vergde een investering van 450 miljoen dirham en brengt 400 banen met zich mee.
Ondanks de omstreden prijzen, tot driemaal duurder dans in sommige andere landen, stelt de meubelgigant dat de winkel in Marokko "oplossingen op maat aanbiedt voor Marokkanen" en een van de "meest geadapteerde winkels" van de groep in de wereld is.
Ikea Zenata heeft behalve een winkelruimte, ook een restaurant van 450 plaatsen, een Zweedse café en een speelruimte voor kinderen. De winkel strekt zich uit op 27.000 m2.
Inbeslagname illegale valuta in Marokko stijgt explosief
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Marokko maakt einde aan belastingvrije import schapen
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog