Zoeken

Neef Koning Mohammed VI heeft villa in Beverly Hills voor 12,5 miljoen dollar verkocht (foto’s)

9 februari 2017 - 20:30 - Wereld

Geschreven door Said A.

De neef van Koning Mohammed VI, Moulay Souleimane Cherkaoui, heeft zijn villa in Beverly Hills verkocht voor 12,5 miljoen dollar.

Moulay Souleimane Cherkaoui had de woning enkele weken geleden voor 14 miljoen dollar te koop aangeboden. Volgens Los Angeles Times onderhandelde de nieuwe eigenaar een prijs van 12,5 miljoen dollar.

Het eigendom van 2000 m2 is op 909 North Beverly Drive gelegen en heeft vijf kamers, zeven badkamers, een zwembad, een sportzaal en een bioscoop.

De neef van Mohammed VI had de villa in 2008 voor 7,3 miljoen dollar gekocht.

Lees meer

Prins Moulay Hicham verkoopt eigendom in de Verenigde Staten (foto’s)

Moulay Hicham Ben Abdallah heeft besloten om zijn villa in het Amerikaanse New Jersey te verkopen. De neef van Koning Mohammed VI vraagt 2,25 miljoen dollar voor het eigendom.

Koning Mohammed VI relaxed in Ivoorkust (foto)

Koning Mohammed VI heeft zijn verblijf in Ivoorkust met enkele dagen verlengd. De monarch voelt zich duidelijk op zijn gemak in het land. Een op social media gedeelde foto van...

Marokkaanse ontwerpers in Beverly Hills

Twee jonge Marokkaanse ontwerpers hebben hun eerste winkel in het Amerikaanse Beverly Hills geopend.

Neef Koning Mohammed VI verkoopt villa in Beverly Hills (foto’s)

Moulay Souleimane Cherkaoui, neef van Koning Mohammed VI, heeft zijn villa in het Amerikaanse Beverly Hills te koop gezet voor 13 miljoen dollar.

Lalla Salma koopt prachtige villa van 3,8 miljoen euro in Griekenland (foto’s)

Lalla Salma is dol op Griekenland waar ze regelmatig op vakantie gaat. De vrouw van Koning Mohammed VI heeft besloten er een villa te kopen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team