Zoeken

22 miljoen euro in beslag genomen bij Marokkaans koppel in Italië

7 maart 2017 - 21:00 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De financiële politie in Italië heeft 22 miljoen euro aan vastgoed eigendommen van een Marokkaans koppel in beslag genomen.

Er werd beslag gelegd op een reusachtige villa in de stad Ferrara in het noorden van het land en 22 appartement in Rome, Modena en Rovigo.

Het koppel wordt volgens Italiaanse media van belastingontduiking verdacht.

Lees meer

Cel voor dronken vrachtwagenchauffeur die Marokkaans gezin in Italië doodde

Een vrachtwagenchauffeur die een zwaar verkeersongeval veroorzaakte waarbij een Marokkaans koppel omkwam is door het Italiaanse gerecht tot acht jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Nazi door passagiers uit metro Madrid gejaagd na aanval op Marokkanen (video)

Een groepje reizigers op lijn 6 van de metro in Madrid hebben een nazi weggejaagd die een Marokkaans koppel had aangevallen.

Marokkaans koppel met drugs betrapt in Sebta

Een Marokkaans koppel uit Frankrijk is eerder deze week bij de grensovergang met Sebta gearresteerd met 9,5 kilo cannabis en een bedrag van 100.000 dirham.

15 ton hasj in beslag genomen in Nador

De Marokkaanse politie heeft maandag in Nador bijna vijftien ton hasj in beslag genomen volgens een verklaring van de DGSN.

Marokkaans gezin komt om bij bizar huiselijk ongeval in Spanje

Drie leden van een Marokkaans gezin zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in hun woning in het Spaanse Alicante omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team