28 februari 2018 - 10:40 - Wereld
De man die Naoufal Mohammadi (18) in Amsterdam in november 2016 zonder reden doodschoot, is door de rechtbank tot 16 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Glotwich S., die op het moment van de schietpartij voorwaardelijk vrij was, schoot op Naoufal die toevallig voorbijliep toen hij ruziede met de eigenaren van een shishalounge.
Naoufal had niets met de ruzie te maken. Hij liep voorbij toen hij drie ruziënde mensen zag. Hij ging dichterbij staan om te kijken wat er gebeurde toen hij door een kogel werd getroffen. De twee eigenaren van het café raakten gewond.
Glotwich S. zal naast zijn celstraf voor de moord op Naoufal ook nog drie jaar moeten uitzitten van een eerdere straf. De verdachte schoot in 2007 een Nigeriaanse man dood in een appartement in Bijlmer. Hij werd daarvoor tot 8 jaar celstraf maar was voorwaardelijk vrijgelaten.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren