Marokko: 30 jaar cel voor duivelbanner die eigen vrouw vermoordde
De rechtbank van El Jadida heeft een exorcist tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
28 februari 2018 - 10:40 - Nederland
De man die Naoufal Mohammadi (18) in Amsterdam in november 2016 zonder reden doodschoot, is door de rechtbank tot 16 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Glotwich S., die op het moment van de schietpartij voorwaardelijk vrij was, schoot op Naoufal die toevallig voorbijliep toen hij ruziede met de eigenaren van een shishalounge.
Naoufal had niets met de ruzie te maken. Hij liep voorbij toen hij drie ruziënde mensen zag. Hij ging dichterbij staan om te kijken wat er gebeurde toen hij door een kogel werd getroffen. De twee eigenaren van het café raakten gewond.
Glotwich S. zal naast zijn celstraf voor de moord op Naoufal ook nog drie jaar moeten uitzitten van een eerdere straf. De verdachte schoot in 2007 een Nigeriaanse man dood in een appartement in Bijlmer. Hij werd daarvoor tot 8 jaar celstraf maar was voorwaardelijk vrijgelaten.
Lees meer
De rechtbank van El Jadida heeft een exorcist tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
De agent van de Guardia civil die in april 2016 een Marokkaan vermoordde na een verkeersongeval op een snelweg bij Madrid, is door een populaire jury schuldig verklaard aan moord.
Een 65-jarige man van Marokkaanse afkomst riskeert 4 jaar celstraf omdat hij in juni 2015 zijn appartement oblies in Venlo.
Vorig week is een "moordlijst" onder de inwoners van Utrecht en journalisten verspreid. Op de lijst wordt Redouan T., vermeende brein achter de vergismoord in Marrakech, aan...
Een criminele bende zou de ontsnapping van Naoufal F. uit een gevangenis in Ierland hebben voorbereid. Dat bericht de Ierse krant Sunday World