29 augustus 2024 - 13:00 - Sport
De Marokkaanse verdediger Nayef Aguerd staat voor een belangrijke keuze in zijn voetbalcarrière. Hoewel zijn toekomst bij West Ham onzeker is, heeft hij duidelijk aangegeven dat hij zijn sportieve ontwikkeling in Europa boven de miljoenen van Saoedi-Arabië verkiest.
De Saoedische club Al Ittihad probeerde Nayef Aguerd te verleiden met een zeer aantrekkelijk financieel aanbod, maar de speler wees dit af. Hij is vastbesloten om zijn carrière in Europa voort te zetten, althans voorlopig. Deze beslissing sluit aan bij de uitspraken van de Marokkaanse bondscoach Walid Regragui, die bevestigde dat Nayef Aguerd en zijn teamgenoot Azzedine Ounahi de lokroep van Saoedi-Arabië hebben weerstaan. Beide spelers willen zich blijven ontwikkelen op het hoogste niveau om zo goed mogelijk te presteren voor het Marokkaans elftal.
Lees ook: Nayef Aguerd: salaris en avontuur lonken
Nu Nayef Aguerd de deur naar de Golfregio heeft gesloten, lonken er andere Europese opties. Villarreal en Espanyol Barcelona zouden interesse hebben in de verdediger, wat een transfer naar de Spaanse competitie mogelijk maakt. Als er geen akkoord wordt bereikt, zou de Atlas Leeuw bij West Ham kunnen blijven, waar zijn contract nog tot 2027 loopt.
Marokkaan komt om bij tragisch ongeval in Spanje, gezin zwaargewond
Marokko koopt Israëlische drones met bereik van 1000 km
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Restaurant Jamel Debbouze schrapt Israëlische wijnen na boycot
Marokkaanse dirham presteert beter dan euro
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Gulzig Fenerbahçe maakt prijs Sofyan Amrabat bekend
Mohamed Ihattaren: "Als je slaagt, ben je Nederlander. Als je faalt, ben je Marokkaan."
Olympique Marseille strikt lucratieve deal voor Azzedine Ounahi
Marokko Afrikaans kampioen na zinderende finale tegen Madagaskar
Walid Regragui over Ihattaren: "Fijn dat hij beseft hoe groot Marokko is"
Tarik Sektioui haalt uit naar Walid Regragui