Marokko: agent met 115 kilo hasj betrapt in haven Tanger
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
6 mei 2018 - 16:20 - Marokko
De politie heeft vrijdagavond in Nador een verdachte opgepakt met een kilo cocaïne op zich.
Volgens de DGSN is de man een bekende van de politie en werd eerder al veroordeeld voor drugsbezit en deelname aan een criminele organisatie.
De nationale veiligheidsdienst laat weten dat de recidivist in Selouane werd aangehouden en dat naast de drugs ook beslag werd gelegd op een weegschaal en drie mobiele telefoons.
Een andere verdachte werd in dezelfde zaak gearresteerd. Over zijn rol wordt niets vermeld. Beide mannen werden in bewaring gesteld.
Lees meer
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
De politie heeft zondagochtend in Salé een recidivist neergeschoten die de agenten met een wapen bedreigde.
De politie heeft zaterdag in Nador een criminele bende opgerold die gespecialiseerd was in autodiefstallen en internationale drugssmokkel.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is maandag door de politie bij de grensovergang van Bni Nssar bij Nador gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
De politie heeft zaterdagochtend tijdens twee antidrugsacties in Larache en Assilah meerdere mensen gearresteerd.